• O nas

Lubisz dobre okazje, ładne i oryginalne ubrania, a nie lubisz biegania od sklepu do sklepu? Już nie musisz wstawać rano i tracić czasu na poszukiwania.
Zadbamy o Ciebie, bo dla nas liczy się Twój komfort i zadowolenie. Nasz sklep internetowy Makowa Panienka to doskonałe miejsce na Twoje zakupy.
Istniejemy na rynku lokalnym od 2013 roku i od początku działalności oferujemy rzeczy nowe oraz używane w bardzo dobrej jakości. Nasz asortyment obejmuje modną odzież dla każdego oraz różnego rodzaju stroje (np. stroje karnawałowe), a także szeroką gamę dodatków i akcesoriów.
Teraz postanowiliśmy przedstawić naszą ofertę szerszemu gronu klientów w sklepie internetowym Makowa Panienka Tanio, Modnie i Wygodnie.
Czeka tu na Ciebie modna odzież oraz różnego rodzaju dodatki i akcesoria.
Makowa Panienka Tanio, Modnie i Wygodnie jest nie tylko sklepem odzieżowym wyznaczającym nowe trendy, ale dzięki dużemu asortymentowi pozwala na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagającego klienta. Każdego dnia dbamy o Twoje samopoczucie i podpowiadamy jak się ubrać. Cenimy sobie jakość oraz przyjazną obsługę, dlatego zamówienia w naszym sklepie są proste, przyjemne i błyskawicznie docierają do kupującego.
Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Napisz lub zadzwoń jeśli masz pytania.
Nasz sklep internetowy to doskonałe miejsce na Twoje zakupy. Sprawdź szczegóły oferty naszego sklepu  już teraz i wybierz modną odzież dla siebie!

Życzymy udanych zakupów